Vodič NZV /picker v logistickom sklade v Senci

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
5,7 - 7,2 EUR/hod.Mzda od 4,20€/hod v čistom + príplatky + bonusy (v prípade 100% dochádzky 4,50€/hod v čistom+ priplatky+bonusy) na zmluvu. Na živnosť 6,50€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník vykonáva manuálnu prácu s použitím technických zariadení NZV
- nakládky, vykládky kamiónov, pomocné manipulačné práce s tovarom, práca so skenerom
Práca vhodná pre mužov
Prax s NZV nutná!

- preukaz výhoda, ak ho nevlastníte, pomôžeme Vám s jeho vybavením

- zabezpečujeme ubytovanie
- týždenné vyplácanie
- plat 4,20€/hod netto + 0,30€/hod netto dochádzkový bonus + bonus za výkon do 100€/mesiac + príplatky
- práca na 8h/zmeny ranná/poobedná/nočná
-Doprava na trase NR-SA-GA-SC zabezpečená zdarma
- vieme pomôcť s vybavením preukazu

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis s Vašou fotkou na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Logistický sklad s čiernou a bielou technikou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vodičský preukaz výhodou.

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3147839  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.