Kontrola a montáž! (Kontrolór kvality)

P.A.MAMUT, s.r.o.

Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Čadca, Martin, Turčianske Teplice, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Svidník, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Žarnovica
- kontrola a montáž hliníkových súčiastok, úprava dielov
- obsluha lisovacích a podobných jednoduchých zariadení
- mzda: 3,20 €/ h netto + 120 € dochádzkový mesačný bonus
- pracovná doba: 4 - zmenka (2 dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni v noci a 2 dni voľno), podľa dohody sa môže pracovať na 2 alebo 3 zmeny
- práca na PZ
- ubytovanie je zabezpečené

- príspevok na ubytovanie alebo na cestovanie
- dochádzkový bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma sa zaoberá kontrolou a výrobou hliníkových súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Špitálska 4
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Rebeka Špániková
Tel.: 0948680600
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3076242   Dátum zverejnenia: 13.7.2017