Kontrola a montáž! (Kontrolór kvality)

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
okres Žarnovica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce: Žarnovica
- kontrola a montáž hliníkových súčiastok, úprava dielov
- obsluha lisovacích a podobných jednoduchých zariadení
- mzda: 3,20 €/ h netto + 120 € dochádzkový mesačný bonus
- pracovná doba: 4 - zmenka (2 dni ráno, 2 dni poobede, 2 dni v noci a 2 dni voľno), podľa dohody sa môže pracovať na 2 alebo 3 zmeny
- práca na PZ

- príspevok na cestovanie
- dochádzkový bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma sa zaoberá kontrolou a výrobou hliníkových súčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3076242  Dátum zverejnenia: 18.9.2017