Hľadáme inšpektorov kvality do Lipovky (Rychnov nad Kněžnou)!

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Česko, Okres Rychnov nad Kněžnou
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4€/hod netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jednouchá vizuálna kontrola kvality drobných plastových komponentov!
- práca vhodná pre mužov aj ženy
- trojzmenná prevádzka
- pracovná doba 8 hodín

- doprava zabezpečená z Nitry ZDARMA,
- vlastná doprava je preplatená,
- príspevok na stravu za každý odpracovaný deň až 6€,
- ubytovanie zabezpečené ZDARMA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Výhodou je technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť, technická zručnosť, dobrý zrak.
Výhodou sú skúsenosti v automobilovom priemysle.

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2928427  Dátum zverejnenia: 10.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4€/hod netto