Vodič na nízkozdvihu NZV (VZV) - picker !

P.A.MAMUT, s.r.o.

Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Košice, Michalovce, Rožňava, Spišská Nová Ves, Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ostatné kraje uvedené z dôvodu možnosti ubytovania !
-miesto výkonu práce : Senec
-hľadáme vodičov NZV , práca aj so skenerom
-mzda : od 4,20€ / hod netto + bonusy !!!!!! ( spokojnostné a dochádzkové bonusy)
-pracovná doba : 8 aj 12 hod zmeny
-práca v logistickom parku v Senci
-ubytovanie zdarma

Preukaz nie je podmienkou ,vieme zaskočiť a vystaviť preukaz.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Logistický sklad v Senci

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

P.a.Mamut s.r.o
Špitálska 4
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marieta Guťanová
Tel.: 0948690190
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis