Pracovník SBS Bratislava/Nitra/Trnava/Senec

P.A.MAMUT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Piešťany, okres Trnava, okres Nitra, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovník strážnej služby - SBS -Bratislava/ Trnava/Nitra/ Senec ! ASAP!
- stráženie objektu, admin. budovy, obchodov s oblečením ,nákupných pasáží , vrátnice
-mzda: 2,70 - 2,90 €/netto (Bratislava, Nitra, Trnava, Senec)
-PREUKAZ TYPU S - PODMIENKOU ! ( pomáhame aj s jeho vybavením,ak ho nemáte )
-dochádzkové bonusy
-príspevok na stravu
-pracovná doba : 12 hod -16 hod
-ubytovanie 1.mesiac ZDARMA ! (podmienkou je odpracovať celý mesiac!)
-!!! ostatné kraje uvedené z dôvodu možnosti ubytovania!!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť zameraná na stráženie a ochranu majetku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2632804  Dátum zverejnenia: 6.12.2016