Hľadáme stolárov/ nábytkárov a tesárov do Švajčiarska !

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podmienky:
- Ukončené stredné vzdelanie ako Stolár/Tesár,
- Nemčina slovom a písmom na úrovni B2,
- Vodičsky preukaz B
- Vlastné auto
- Zaslaný životopis v nemčine!

Práca je zameraná na hlavne na montáže kuchýň, nábytku okien a dverí.

- plat je od 4.000 €/netto mesačne
- cestovne diéty + hradené ubytovanie počas pracovného týždňa, víkendy si platia zamestnanci sami.
- Nastup okamžite po dohode

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Švajčiarska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2624052  Dátum zverejnenia: 25.11.2016