Čašníčka / barmanka

P.A.MAMUT, s.r.o.

Podhájska, Vráble, Šurany, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3€ V ČISTOM / HODINA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mzda- dohodou !!!
Termálne kúpalisko v Podhájskej, kaviareň-cukráreň, predaj zmrzliny
- profesionálne správanie
- čistota na pracovisku
- presné zaznamenávanie objednávok
- zodpovednosť za prinášanie a odnášanie nápojov, zmrzlinových pohárov a zákuskov
- poskytovanie rád pri výbere
- dôkladná znalosť ponukového lístka
- tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom
- 12 hod pracovná doba od 9:00 do 21:00

- príjemný kolektív
- stabilná práca
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Termálne kúpalisko Podhájska, kaviareň, cukráreň,predaj zmrzliny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2098730  Dátum zverejnenia: 18.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3€ V ČISTOM / HODINA