Hľadáte prácu v strážnej službe (SBS) ? Máme aj ubytovanie

P.A.MAMUT, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 700 EUR/mesiac, 2,5 /hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie administratívnych budov .
- pracovná pozícia obchôdzka kancelárskych priestorov, kontrola pri vstupe budovy
- NUTNÝ preukaz odbornej spôsobilosti typu S
- nástup možný po osobnom pohovore ihneď
- prax na podobnej pracovnej pozícií výhodou

Pracovná doba :
- 12 hod. služby Denná, nočná , alebo 8h služby na 3 zmeny

Platové podmienky :
- 2,5 eur/hod. v čistom

Iné výhody:
- zabezpečujeme ubytovanie (iba v Bratislave)
- stravné lístky v hodnote 3,15 eur
- zálohy
- Dochádzkové bonusy

Pracovné miesta zabezpečujeme momentálne pre Bratislavský kraj (ostatné kraje sú uvedené informatívne - z hľadiska možnosti ubytovania).

- zabezpečujeme ubytovanie s príspevkom
- poskytujeme príspevok na dopravu až do 30€/mesiac
- poskytovanie záloh už po troch dňoch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Silná a stabilná spoločnosť pre zabezpečovanie ochrany a bezpečnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz odbornej spôsobilosti S nutný minimálne po kurze nemusí byť skúška

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1947739  Dátum zverejnenia: 4.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac, 2,5 /hod. v čistom