Hladate prácu v strážnej službe (SBS) ? Mame aj ubytovanie

P.A.MAMUT, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.11.2014
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 800 EUR/mesiac, 2,5 /hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie obchodných reťazcov
- pracovná pozícia stojka, kamery
- NUTNÝ preukaz odbornej spôsobilosti typu S
- nástup možný po osobnom pohovore ihneď
- prax na podobnej pracovnej pozícií výhodou

Pracovná doba :
- 12 hod. a 16 hod služby v závislosti od prevádzky
(v nonstop prevádzke práca na 2 zmeny)

Platové podmienky :
- 2,5 eur/hod. v čistom

Iné výhody:
- zabezpečujeme ubytovanie (iba BA)
- stravné lístky v hodnote 3 eur
- zálohy
- Dochádzkové bonusy

Pracovné miesta zabezpečujeme momentálne pre Bratislavský kraj (ostatné kraje sú uvedené informatívne - z hľadiska možnosti ubytovania).

- zabezpečujeme ubytovanie s príspevkom
- poskytujeme príspevok na dopravu 50€/mesiac
- stravné lístky v hodnote 3 eur v plnej sume
- poskytovanie záloh

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Silná a stabilná spoločnosť pre zabezpečovanie ochrany a bezpečnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Preukaz odbornej spôsobilosti S nutný minimálne po kurze nemusí byť skúška

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1897008  Dátum zverejnenia: 13.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 800 EUR/mesiac, 2,5 /hod. v čistom