Kombinovaná pracovná pozícia: maloobchod, správa eshopu a skladu

OZY s.r.o.

Miesto práce
Pavla Mudroňa 5, 01001, Žilina, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
v prvej polovoci Augusta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadamé do tímu kolegu, ktorý ma rád manuálnu prácu, je zručný na počítači a nebojí sa priamej komunikácie so zákazníkom na predajni aj cez telefón.

Náplň pracovnej činnosti je správa Eshopu, vybavovanie maloobchodných objednávok a obsluha skladu. Vďaka tomu, že pozícia zahŕňa viacero činností máte možnosť získať veľa zručností a určite sa nebudete nudiť.

Ak si myslíte, že ste ten pravý, pošlite nám svoj životopis a my Vás radi privítame.

Miesto výkonu prac. činnosti: ŽILINA (v sídle firmy)

Informácie o výberovom konaní

Čo ponúkame:
- práca v mladom kolektíve
- profesný rast
- bezplatné vzdelávanie
- smartfon na súkromné účely
- flexibilná pracovná doba
- zamestnanecké výhody (nákup tovaru za výhodných podmienok)
- pitný režim počas celého dňa
- ovocie
- systém odmeňovania(mesačne, ročne)
- zúčastňovanie sa domácich aj zahraničných výstav (v rámci SR aj ako vystavovateľ)

Pracovná pozícia vhodná aj pre absolventa.
Pozícia na trvalý pracovný pomer.

Nástup v prvej polovici Augusta 2014

Platové podmienky: dohodou

Životopis s fotografiou a motivačným listom prípadne iné certifikáty odošlite prostredníctvom formuláru na tejto stránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo vyžadujeme:
- ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- Angličtina aktívne (slovom aj písmom)
- Nemecký jazyk a iné jazykové znalosti - výhodou

- skúsenosti z oblasti obchodu - výhodou
- prezentačné a komunikačné schopnosti
- samostatnosť a angažovanosť pri riešení pracovných úloh

- svedomitý, cieľavedomý, zodpovedný za vykonanú prácu
- inovatívny a kreatívny prístup
- schopnosť nadhľadu

Skúsenosti s PC:
- Word, Excel, Powerpoint, Mailový klient, internet - Pokročilý
- znalosť práce v účtovnom software - výhodou
- práca s pokladňou - výhoda
- správa Eshopu (v akomkoľvek online editore - CMS)

Skúsenosti v oblasti záhradníctva - výhodou.

Vodičský preukaz typ B

Sme mladá spoločnosť, ktorá si našla od roku 2011 svoje pevné miesto na Slovenskom trhu. Zaoberáme sa veľkoobchodným a maloobchodným predajom záhradného sortimentu pre záhradníkov, záhradníctva a koncových spotrebiteľov. Pôsobíme v rámci celej Slovenskej republiky so skladom v Žiline, odkiaľ expedujeme väčšinu objednávok prostredníctvom prepravných spoločností priamo k zákazníkovi alebo na realizácie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1808535  Dátum zverejnenia: 22.7.2014