Čašník/čka - Barman/ka v kaviarni Dobre&Dobré

OZ Vagus

Miesto práce
Nedbalová 13, 811 01, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Výplata sa tvorí na základe odpracovaných hodín - 1 hod./3,67€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kaviareň DOBRE&DOBRÉ v Starej tržnici dýcha starobratislavskou atmosférou a vonia vynikajúcou kávou.
Našou snahou je aby sa u nás zákazník cítil ako doma. Aby bolo v každom ohľade oňho dobre postarané a aby mal vždy čo piť a jesť. K nášmu zákazníkovi sa správame ako k nášmu priateľovi, sme k nemu úctivý a priateľský. Snažíme sa preňho spraviť všetko čo je v našich silách vždy s úsmevom na tvári, aby odchádzal spokojný a vrátil sa k nám aj nabudúce.
Preto je najdôležitejšou časťou vašej budúcej práce, vaše vystupovanie a komunikácia so zákazníkom.

- Príprava nealkoholických, alkoholických nápojov, kávy, jedla.
- Obsluhovanie zákazníkov
- Práca s pokladňou
- Upratovanie priestorov kaviarne a skladu
- Príprava a obsluha na súkromných akciách

Veľkou zamestnaneckou výhodou v tomto pracovnom odvetví, sú osemhodinové zmeny, ktoré si môžete zapísať podľa vlastného výberu.
Práca v rôznorodom a príjemnom kolektíve.
Preferujeme ľudský a férový prístup na oboch stranách.
Možnosť prispievať svojimi nápadmi do chodu kaviarne.
Zamestnanecké zľavy.
Možnosť pracovať v jedinečnom projekte.

Informácie o výberovom konaní

Ako zväčša býva zvykom, prosíme vás o zaslanie
životopisu s podobizňou a pár neformálnych slov v podobe motivačného listu, ktoré nám môžete posielať na [email protected]
Zavoláme Vám, pozveme Vás na osobný pohovor a potom Vás necháme predviesť svoje schopnosti za barom aj s táckou :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Hotelová akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pôžitkára, ktorému káva vonia,
milovníka báboviek a dobrého vína,
priateľa ľudí a dobrej hudby,
čo sa vie zvŕtať za barom,
i s táckou s krehkým nákladom,
a s cudzincom si porozumie s prehľadom.
Šikovného kolegu či kolegyňu,
čo v práci hľadá aj náplň inú.

Hľadáme príjemného, flexibilného a pracovitého kolegu, pre ktorého bude práca aj koníčkom.

Občianske združenie Vagus už 12 rokov pomáha ukončovať bezdomovectvo v Bratislave a podáva pomocnú ruku tým, ktorí z rôznych dôvodov zostávajú žiť na ulici. Venuje sa tiež ľuďom, ktorým bezdomovectvo ešte len hrozí. Ročne pracuje s vyše 1500 ľuďmi na rôznych úrovniach. Od podania deky a teplého čaju v teréne, cez poskytovanie dočasného bývania ľuďom ohrozeným stratou domova, až po systémové zmeny na legislatívnej celonárodnej úrovni. Vagus nie je charita, ale profesionálna organizácia, ktorá ľuďom v núdzi ponúka možnosť postupnej zmeny. Vždy však rešpektuje rozhodnutia a želania svojich klientov a klientiek. Vagus tvoria 3 veľké programy: 1. Streetwork (terénna sociálna práca), v rámci ktorej chodí terénny tím priamo na miesta, kde ľudia bez domova žijú, informuje ich o ďalších službách v meste, poskytuje základné ošetrenie či distribúciu rôznorodej materiálnej pomoci. 2. Domec (nízkoprahové denné centrum), kde môžu ľudia bez domova získať raňajky, teplý obed, čisté oblečenie, možnosť osprchovať, využiť službu ošetrovne a zmysluplne tráviť čas. 3. Medzimiesto (integračný program), v rámci ktorého poskytujeme dočasné bezpečné bývanie či možnosť získať dočasnú prácu. Gro každého programu však tvorí sociálne poradenstvo, ktoré rieši dôvody ústiace do bezdomovectva, eliminuje riziká spojené so životom na ulici a zlepšuje aktuálnu situáciu ľudí bez domova. Súčasťou práce Vagusu je scitlivovanie spoločnosti v téme chudoby a straty bývania. Pretože ľudia bez domova sú v prvom rade ľudia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3106257  Dátum zverejnenia: 10.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výplata sa tvorí na základe odpracovaných hodín - 1 hod./3,67€.