Opatrovateľka, Opatrovateľ

Senior klub STUDIENKA, o. z.

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiacČistá mzda je od 850€ do 950€ + odmeny a benefity. Viac informácií pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná starostlivosť o seniorov v Zariadení sociálnych služieb, v obci Studienka (na Záhorí), na 12-hodinových pracovných zmenách.

Dobrý kolektív a atmosféra na pracovisku.
Skvelá domáca strava i nad rámec povinnej stravy - zdarma.
Platené nadčasy.
Možnosť príspevku na dopravu.
Príspevok zamestnávateľa na DDS (3.pilier).
Stabilný príjem, istota zamestnania.
Podanie "pomocnej ruky" ak má zamestnanec problémy.
Možnosť ubytovania na nadštandardnom ubytovaní.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ľudský, trpezlivý, chápavý, priateľský a zodpovedný prístup ku klientom, k práci i ku kolegom.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie sociálnej starostlivosti v obci Studienka. Zariadenie má kapacitu 44 lôžok a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí dobré meno, výborný kolektív, výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2661345  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac