Údržbár

Senior klub STUDIENKA, o. z.

Miesto práce
Studienka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody (predpokladaný nástup - 01.06.2021)
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacCca 900 € v čistom. Viac o mzde osobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávať bežnú údržbu v zariadení (voda, kúrenie, stolárske, zámočnícke, elektrikárske a maliarske práce)
• vykonávať preventívnu kontrolu a údržbu
• vykonávať činnosť dozorcu výťahu
• starostlivosť o okolie objektov
• starostlivosť o zeleň
• výjazdy s klientami podľa potreby
• dodržiavať všetky záväzné predpisy (vrátane vnútorných) v zariadení

• strava nad povinný rámec zdarma
• platené nadčasy
• možnosť príspevku na dopravu
• ubytovanie
• v prípade osvedčenia sa na uvedenú pracovnú pozíciu - možnosť poskytnutia služobného
1-izbového bytu v objekte.
Viac o možnostiach, príplatkoch a benefitoch poskytneme pri osobnej komunikácii.

Informácie o výberovom konaní

výhodou je bydlisko v obci alebo okolitých obciach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Technicky zdatný, zručný, zodpovedný, flexibilný, samostatný, priateľský a pracovitý človek.
Zodpovedný vodič.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie sociálnej starostlivosti, v obci Studienka. Zariadenie má kapacitu 44 lôžok a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí dobré meno, výborný kolektív, výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2590962  Dátum zverejnenia: 23.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac