PHP programátor senior Brno - 40-45 tisíc

oXy Online s.r.o.

Místo práce
Brno Slatina, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programovat. Psát čistý kód a řešit technické výzvy.
Připravovat řešení, které smysluplně napojuje již naprogramované moduly a nové funkce.
Postupovat podle projektové dokumentace v souladu s definovanými výstupy.
Rozvíjet se, učit se nové věci, specializovat se.
(Komunikaci se zákazníkem u nás řešit nemusíte.)

Hodit se vám budou zkušenosti z praxe a dobrá znalost technologií programování webových aplikací:
Objektové PHP, SQL, HTML, XML.
Praktické zkušenosti s OOP, MVC.
Přehled o informačních a ekonomických systémech.
Praktické znalosti některého z CMS systémů z PHP světa (Drupal, Joomla, WordPress).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Neformální prostředí, menší tým. Dostatek parkovacích míst. Dobrá káva na pracovišti. Příspěvek na vzdělávání. Eshop pro svůj projekt zdarma.

Informace o náboru

Bližší informace lze nalézt na webu společnosti.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Programování, informační technologie

Počet let praxe

4

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

10 let praxe v oblasti ecommerce, 100+ odborníků, 3 řady eshopů od pronajímaných pro menší firmy až po vymakané projekty jako CZC.cz nebo NaCesty.cz. To je hromada zkušeností. A my je rádi předáme dalším. Třeba zrovna tobě. Tedy – jen pokud chceš do týmu, který je v oblasti propojování eshopů s ERP jednička v ČR. Pracujeme pro CZC.cz, Marionnaud.cz, Fotolab.cz, Automotodrom Brno. Máme skvělé PHPkáře, javisty, analytiky, UXáky, specialisty online marketingu. … Tak co, připraven/a nastartovat svoji kariéru v brněnském oXyShopu?
ID: 2041968  Dátum zverejnenia: 10.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 45000 Kč/měsíc