Merchyou Hľadá pracovníka baliacej sekcie

MERCHYOU s.r.o.

Miesto práce
Prešovská 45, Bratislava
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletizácia potlačeného, alebo nepotlačeného textilu
- obsluha baliaceho stroja
- kontrola potlačeného textilu (výstupná kontrola tlače)
- príprava balíkov na expedíciu

- perspektívne zamestnanie
- kamarátsky kolektív
- spracúvanie zaujímavých zákaziek
- certifikovaný cross training - zaškolenie na všetkých pozíciach v rámci výroby
- zamestnanecké zľavy na textil
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- budujeme firemnú kultúru - udržiavame dobré vzťhay, budujeme vzájomnú dôveru, pomáhame si navzájom a nerobíme medzi sebou rozdiely.

Ak sa cítite byť vhodná/ý pre túto pozíciu, budeme sa tešiť na životopisy a stručné motivačné listy zaslané na email:
[email protected].
V prípade, že zasielate svoje osobné údaje, je potrebné priložiť následovný text: "súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov spoločnosti OWN, s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovolné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa §20 ods. 3 cit. zákona.Je ho možné kedykoľvek písomne odvolať."
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom preverenia osobnostného potenciálu v rámci personálneho pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- zmysel pre detail
- schopnosť tímovej práce
- samostatnosť, zmysel pre poriadok

MERCHYOU sa zaoberá potlačou a distribúciou textilu. V našom výrobnom aj obchodnom tíme pracujú kamarátski ľudia. Potláčame a predávame textil pre jednotlivcov, firmy a zaujímavých klientov zo šoubiznisu.
Nie je nám jedno, odkiaľ textil pochádza, kto a za akých podmienok ho vyrába a aký to má dopad na našu planétu. Preto našim klientom ponúkame alternatívu v podobe bio, sweatshop-free a fair trade textilu. Sme držiteľom GOTS certifikátu (DK25671) - certifikácia podľa globálneho ekologického štandardu.
Sídlime v bratislavskom Ružinove neďaleko Štrkoveckého jazera.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2522134  Dátum zverejnenia: 18.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou