Asistent personálnej agentúry

OTTO Work Force Slovakia s.r.o. - TOP Holandská pracovná agentúra

Miesto práce
Banská Bystrica
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
plat dohodou, nástup ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca na plný pracovný uvazok v kancelárii pobočky holandskej pracovnej agentúry
- vybavovanie prichádzajúcich hovorov
- kontaktovanie uchádzačov ohľadom možností zamestnania
- vybavovanie e-mailových požiadaviek
- podpora pre uchádzačov, riešenie požiadaviek a poskytovanie informácií o pozíciách
-práca na PC
-vyhľadávanie kandidátov na zadané pracovné pozície
-spracovanie životopisov
-komunikácia s klientmi
-administratívne činnosti spojené s výkonom pozície
-komunikatívna znalosť AJ alebo NJ podmienkou
-silné komunikačné a organizačné schopnosti
-profesionalitu, serióznosť, cieľavedomosť
-vodičský preukaz B - vítaný

Zamestnanec bude zaškolený v rámci pracovných povinností

Dovoľujeme si vás informovať, že budeme kontaktovať iba vybratých uchádzačov - zasielajte životopisy v ANGLICKOM alebo NEMECKOM jazyku

Dlhodobé a perspektívne zamestnanie.

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať emailom na a zasielajte životopisy v ANGLICKOM JAZYKU alebo NEMECKOM na :
email: recruiter@ottoworkforce.sk

Kontaktovať budeme iba kandidátov ktorý budú spľňať kritéria pracovnej ponuky.
V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnostiam OTTO Work Force Slovakia , s.r.o., so sídlom: Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská pracovná agentúra - sprostredkovanie zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné a komunikatívne schopnosti
- aktívnu znalosť nemeckého jazyka
- odolnosť voči stresu
- zodpovednosť, flexibilitu, samostatnosť
- ochotu pracovať a učiť sa nové veci

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 7000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 /15 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OTTO Work Force s.r.o.
Horná 65/A
974 01 Banská Bystrica