Administratívny pracovník - Recruiter - brigáda vhodná pre študenta-po zapracovaní možnosť trvalého pracovného pomeru

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horná 65/A, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou, nástup dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

aktívne vyhľadávanie kandidátov na zadané pracovné pozície
tvorba a správa inzerátov, spracovanie životopisov
aktívny nábor personálu do Nemecka a Holandska
vedenie pracovných pohovorov
administratívne činnosti spojené s výkonom pozície
komunikatívna znalosť AJ alebo NJ podmienkou
skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
silné komunikačné a organizačné schopnosti
profesionalitu, serióznosť, cieľavedomosť

  • zasielajte životopisy v ANGLICKOM JAZYKU

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať telefonicky lebo emailom a zasielajte životopisy v ANGLICKOM jazyku na :
email: [email protected]
Tel: 00421 918 934 299

OTTO Slovensko s.r.o., Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnosti OTTO Slovensko , s.r.o., so sídlom: Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská pracovná agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

kreativita, zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť,

OTTO Work Force bola založená v roku 2000 a je jednou z najväčších medzinárodných pracovných agentúr v Európe. Pôsobíme v 13 krajinách a zamestnávame 18 000 tisíc zamestnancov. Pomôžeme vám nájsť dočasnú prácu v Holandsku, Nemecku a Poľsku. Zamestnávame v spoločnostich ktoré pôsobia v oblasti výroby, logistiky, obchodu, priemyslu, služieb a e-commerce.
Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Area manager
E-mail: poslať životopis
ID: 1254908  Dátum zverejnenia: 15.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou, nástup dohodou