Adminisztratív alkalmazott - Gyor

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Place of work
District Győr
Contract type
full-time
Start date
01.12.2014
Wage (gross)
motivation salary + performace bonusses

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Feladatok:
  • Toborzás, kiválasztás
  • Számítógépes regisztráció
  • Nyelvi kompetencia szintfelmérés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a külföldi kollégákkal
  • Kiválasztáshoz tartozó adminisztráció
Kompetenciák:
  • Magabiztos, legalább középfokú angol és német nyelvtudás
  • Stabil, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Microsoft Office)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Határozott fellépés, nyitott, empatikus személyiség
Amit ajánlunk:
  • Teljes munkaidő kellemes környezetben
  • Munkahely Gyor belvárosához közel
  • 40 órás munkahét
  • Versenyképes fizetés

Employee perks, benefits

notebook
telephone
nice working atmosphere

Information about the selection process

ANGOL nyelvű, fényképes önéletrajzokat az [email protected] e-mailcímre várjuk, 00421918934299

Company on whose behalf the position is being filled

Employment placement and personal consultancy

OTTO Workforce Hungary leányvállalata, a holland OTTO Work Force BV-nek, amely munkaerő közvetítéssel foglalkozik Hollandiában és Németországban. 2000 óta az OTTO Work Force vezető szerepet tölt be Európában .
A cég bent van a 10 legjobb ügynökség között Hollandiában. A regisztráció ingyenes.

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination
Follow-up/Higher Professional Education
University education (Bachelor's degree)
University education (Master's degree)
Postgraduate (Doctorate)

Language skills

English - Upper intermediate (B2) and German - Upper intermediate (B2) and Slovak - Intermediate (B1)

The position is suitable for a fresh graduate

Yes

Personality requirements and skills

  • toborzási tapasztalat
  • angol és német középszintű nyelvtudás
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • megfelelő motiváció

Advertiser

Brief description of the company

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Kontakty:
Adresa: Horná 65 / A, 974 01 Banská Bystrica
Mobile: + 421 908795566, +421 918934461,
Email: [email protected]
Web: www.ottoworkforce.sk

The company is a holder of a licence to offer recruitment services.

Number of employees

1000 and more employees

Contact

Contact person: Area manager
E-mail: send CV
ID: 1930657  Dátum zverejnenia: 17.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivation salary + performace bonusses