Amsterdam (Skladník/čka)- Zamestnaj sa v Holandsku a spoznaj krajinu, bez poplatkov a ihneď + Holandská SIM karta s kreditom zdarma

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou podľa potrieb prevádzok v Holandsku
Mzdové podmienky (brutto)
7.42 - 10.80 EUR/hodina, podľa prac. zaradenia a veku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade, vo výrobe - Balenie tovaru, triedenie, práca pri linke, pripravovanie objednávok pre koncových zákazníkov a iné. Spracovanie mäsa a mäsových výrobkov.
Možnosť predlžovania pracovnej zmluvy. Prax sa nevyžaduje.
Zamestnávame aj páry alebo skupinky s možnosťou spoločného ubytovania.

  • registráciu na daňovom úrade v Holandsku vybavuje zamestnávateľ- bezplatne
  • platové ohodnotenie v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
  • ubytovanie zabezpečené v našich ubytovniach, kde je nepretržitá služba
  • cesta do práce a z práce zabezpečená
  • vyplácanie mzdy každý týždeň
  • zdravotné poistenie
  • poskytujeme Vám kompletné poradenstvo a príručku OTTO
  • pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku
  • poradenstvo ohľadne cesty do Holandska
  • aj počas celej doby Vašej práce v zahraničí je tu pre Vás asistenčná linka
  • Uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pri registrácii ani po odchode do Holandska
  • Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať telefonicky lebo emailom a dohodnúť sa na stretnutí v jednej z našich pobočiek. Registrácia je bezplatná ako aj sprostredkovanie zamestnania.
Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým reagujúcim záujemcom. Odpovedáme iba uchádzačom ktorí spĺňajú kritéria pracovnej ponuky. Ďakujeme za pochopenie.

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať pobočku v Banskej Bystrici na dole uvedených kontaktoch v pracovných dňoch od 8,00 do 17,00 :
Banská Bystrica pobočka OTTO Slovensko s.r.o. -
Mobil: 0948 292 840, 0908 795 566
Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica /užšie centrum mesta oproti Prioru/
E-mail : [email protected]
Web : www.ottoworkforce.sk

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať pobočku v Prešove na dole uvedených kontaktoch v pracovných dňoch od 8,00 do 17,00 :
Tel.: 051 758 14 43, 051 758 14 44,
mob.: 00421 917 996 002, 0918 934 461
Tkáčska 4, 080 01 Prešov /v novopostavenej budove oproti FaxCOPY/
Email: [email protected]

Pridajte si nás na Facebook a dostávajte aktuálne informácie o pracovných ponukách. Staňte sa našim priateľom.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnostiam OTTO Slovensko , s.r.o., so sídlom: Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Účelom spracúvania osobných údajov je sprostredkovanie zamestnania pre dotknutú osobu u potenciálnych zamestnávateľov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

priemysel, sklady, výroba, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Holandský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové veci.

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Tel.: Volajte zdarma + 421 908795566, +421 918934461
E-mail: poslať životopis
ID: 1807965  Dátum zverejnenia: 5.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7.42 - 10.80 EUR/hodina, podľa prac. zaradenia a veku