Holandsko- E-shop-Pracujte pre svetoznámu odevnú značku v Holandsku ihneď a bez poplatkov! Skladník - Aj páry

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Venray/Venlo, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou podľa potrieb prevádzok v Holandsku
Mzdové podmienky (brutto)
9.56 po 26 týždňoch 10,04 euro/ brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vo veľkosklade so značkovým oblečením Tommy Hilfiger kde náplňou práce je balenie tovaru, triedenie, práca so skenerom, pripravovanie objednávok pre koncových zákazníkov a iné.
Jedná sa o kumulovanú funkciu.
Možnosť predlžovania pracovnej zmluvy. Prax sa nevyžaduje.
Atraktívny plat + príjemná atmosféra + prítomnosť pracovného koordinátora na mieste + slovenská komunita !
TÝŽDENNÁ MZDA
ODCHODY KAŽDÝ TÝŽDEŇ !
BEZ ŽIADNYCH POPLATKOV ZA SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA A REGISTRÁCIU
REGISTRUJTE SA ONLINE A ZÍSKAJTE PRÁCU PRIAMO Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA!
PRE ZJEDNODUŠENIE A ZRÝCHLENIE REGISTRAČNÉHO PROCESU, REGISTRUJEME UCHÁDZAČOV VÝLUČNE EMAILOM / ONLINE.
NA OSOBNÉ KONZULTÁCIE JE POTREBNÉ SA OBJEDNAŤ TELEFONICKY V ČASE OD 9,00 DO 16,00 A DOHODNÚŤ SI TERMÍN S NÁBOROVÝM PRACOVNÍKOM V KONKRÉTNEJ POBOČKE V PRACOVNÝCH DŇOCH. BEZ DOHODNUTÉHO TERMÍNU NIE JE MOŽNÉ KLIENTOV VYBAVIŤ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV.

Pobočka Banská Bystrica: 0948292840 / 0908795566 - [email protected]
Pobočka Prešov: 0917996002 / 0918934461 - [email protected]

PRIAMA HOLANDSKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA SA PODPISUJE PRIAMO NA SLOVENSKU

  • uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania ani za registráciu pred ani po odchode do Holandska
  • ubytovanie a doprava do práce z ubytovania je zabezpečená
  • koordinátor dostupný na mieste ubytovania a na pracovisku
  • mobilná aplikácia na internú komunikáciu My OTTO pre všetkých zamestnancov
  • registráciu na daňovom úrade v Holandsku vybavuje zamestnávateľ- bezplatne
  • platové ohodnotenie v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
  • vyplácanie mzdy každý týždeň
  • zákonné zdravotné poistenie
  • holandská pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku
  • poradenstvo ohľadne cesty do Holandska
  • dôvera našich zamestnancov už od roku 2000
  • naše úsilie o dosiahnutie najvyššieho štandardu kvality je zrejmé aj z nášho členstva v ABU (Asociácia agentúr dočasného zamestnávania v Holandsku) a z certifikátov NEN 4400-1 a VCU.
  • Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 a 2015 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10!

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,
Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pre viac informácií ohľadne ponúkaných pracovných ponúk nás kontaktujte ešte dnes na nižšie uvedených telefónnych číslach, osobne alebo e-mailom.
NA OSOBNÉ KONZULTÁCIE JE POTREBNÉ SA OBJEDNAŤ TELEFONICKY A DOHODNÚŤ SI TERMÍN S NÁBOROVÝM PRACOVNÍKOM V KONKRÉTNEJ POBOČKE V ČASE OD 9,00 DO 16,00 V PRACOVNÝCH DŇOCH. BEZ DOHODNUTÉHO TERMÍNU NIE JE MOŽNÉ KLIENTOV VYBAVIŤ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnostiam OTTO Slovensko , s.r.o., so sídlom: Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Účelom spracúvania osobných údajov je sprostredkovanie zamestnania pre dotknutú osobu u potenciálnych zamestnávateľov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

priemysel, sklady, výroba, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa nové veci a nabrať pracovné skúsenosti v zahraničí.

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Tel.: Pevná linka+421482304498,Mobil +421908795566
E-mail: poslať životopis
ID: 1607345  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9.56 po 26 týždňoch 10,04 euro/ brutto.