Operátor/ka výroby - Inalfa Roof Systems s.r.o - Krakovany - Piešťany

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Krakovany, okres Piešťany
Termín nástupu
dohodou, priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
od 733,-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových flexibilných kolegov do nášho tímu aj bez praxe do zahraničnej firmy v automobilovom priemysle s možným nástupom ihneď!
U nás získate stabilnú prácu, prax, motivačné platové ohodnotenie, príjemná pracovná atmosféra, môžete sa zamestnať aj s vaším partnerom/kamarátom a umožnite vašej rodine sa zúčastniť aj firemných akcií!
Pohovory každý UTOROK a ŠTVRTOK -začiatok o 09:00 hod. alebo podľa dohody v spoločnosti Inalfa Roof Systems Slovakia s.r.o. v Krakovanoch.

Nepremeškajte príležitosť a pošlite nám životopis ešte dnes na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]
Pre viac informácii kontaktujte nás na nasledovné mobilné číslo: 00421948250665

Vašou náplňou práce bude :
  • montážne práce na linke,
  • zabezpečenie a udržiavanie čistoty na pracovisku,
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu a s ostatnými oddeleniami,
  • dodržiavanie pracovných postupov na jednotlivých pozíciách v rámci výrobnej linky,
  • sledovanie a dodržiavanie kvality výroby,
  • práca v 2-zmennej a 3-zmennej prevádzke.

Prečo pracovať pre nás?
  • Získate prax v automobilovom priemysle a stanete sa žiadaným odborníkom na trhu práce,
  • DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany a Chtelnica
  • Každoročná valorizácia miezd,
  • 13-ty plat + kvartálne odmeny + mesačný bonusový systém,
  • Trojzmenná prevádzka: príplatok 0,26 Eur/hod. za prácu poobede, 1,00 Eur/hod. za prácu počas nočnej zmeny.
  • Príplatky za nadčasy: v týždni 25%, nadčas v sobotu 50% a v nedeľu 100%,
  • Individuálne ohodnotenie zamestnanca podľa pracovného výkonu,
  • Rodinné akcie, vianočné darčeky a mikulášske balíčky,
  • PRÍSPEVOK NA DOPRAVU 40 € !

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobí v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Predpoklady :
  • flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť, pracovitosť,
  • ochota pracovať na zmeny,
  • chuť učiť sa niečo nové.

OTTO Work Force bola založená v roku 2000 a je jednou z najväčších medzinárodných pracovných agentúr v Európe. Pôsobíme v 13 krajinách a zamestnávame 18 000 tisíc zamestnancov. Pomôžeme vám nájsť dočasnú prácu v Holandsku, Nemecku a Poľsku. Zamestnávame v spoločnostich ktoré pôsobia v oblasti výroby, logistiky, obchodu, priemyslu, služieb a e-commerce.
Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Petra Miklíková
Tel.: +421948250665
E-mail: poslať životopis
ID: 1533102  Dátum zverejnenia: 31.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 733,-€