Pracovník/čka v sklade a vo výrobe - Nemecko - bez poplatkov - práca ponúkaná celoročne

OTTO Slovensko s.r.o. - pobočka OTTO Work Force - TOP Holandská pracovná agentúra

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Rieste, Mannheim, Potsdam, Sttutgart, Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): od 8.19 EUR/hodina
    od €8.19 + príplatky za soboty a nadčasy
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca vo výrobe, v skladoch pre značkové oblečenie, elektrotechniku, drogériu, spotrebný tovar a iné - vyskladňovanie tovaru pod.
Iné výhody
Sociálne a zdravotné poistenie uhrádza zamestnávateľ.
- Garantovaných minimálne 151 hodín mesačne (35 hodín týždenne) bez ohľadu na to koľko odpracujete.
-Pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku. Pracovná zmluva je v súlade s platným Nemeckým právom.
-Zabezpečené ubytovanie - od 40 € týždenne - strhávané z platu
-Dlhodobá práca
-Uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky ani provízie pri registrácii ani po odchode do Nemecka.
-Vlastné auto nevyhnutné - nezabezpečujeme dopravu z ubytovania do zamestnania
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba

Priemysel, sklady, výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Chuť pracovať. Vlastné auto potrebné. Dopravu do práce nezabezpečujeme.

OTTO Slovensko s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.
Na Slovensku máme 2 pobočky a to v Banskej Bystrici a v Prešove, kde je sa možné nahlásiť na registráciu. Ponuky prác sú úplne rovnaké pre obe pobočky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
7
V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, kontaktujte nás ešte dnes na nižšie uvedených telefónnych číslach, osobne alebo e-mailom.
Vážený uchádzač o zamestnanie,
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že v prípade Vášho záujmu je nevyhnutné sa objednať na osobnú registráciu telefonicky v našej pracovnej agentúre na dole uvedených telefónnych číslach, dostavenie sa na registráciu je nevyhnutné osobne, nakoľko každý uchádzač musí absolvovať informatívne jazykové testy
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky. Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým registrovaným klientom. Ďakujeme za pochopenie.

Uchádzač o zamestnanie súhlasí so spracovaním svojich osobných údajov, pre účely sprostredkovania zamestnania v zmysle zák. c. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení . Tento súhlas udeľuje uchádzač na dobu neurčitú, tieto údaje budú skartované na písomnú žiadosť uchádzača.

V prípade ak sa chcete prísť registrovať osobne do Banskej Bystrice kontaktujte nás na dole uvedených číslach:
Banská Bystrica pobočka OTTO Slovensko s.r.o. -
Tel. 048 415 14 68, 048 415 14 67, mob.:00421 948 292 840
Horná 21, 974 01 Banská Bystrica
E-mail : infobb@ottoworkforce.sk
Web : www.ottoworkforce.sk

V prípade ak sa chcete prísť registrovať osobne do Prešova kontatujte nás na dole uvedených číslach
Prešov pobočka OTTO Slovensko s.r.o.
Tel.: 051 758 14 43, 051 758 14 44,
mob.: 00421 917 996 002.
Jarková 42, 080 01 Prešov, vstup možný aj cez Hlavnú 97
Email: infopo@ottoworkforce.sk
OTTO Slovensko s.r.o. - pobočka OTTO Work Force - Holandská pracovná agentúra
Horná 21 Zobraziť na mape
974 01 Banská Bystrica
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke