Vodič VZV - od 9,07€ hod- Nemecko - Hamburg-bez poplatkov - Ihneď

OTTO Slovensko s.r.o. - pobočka OTTO Work Force - TOP Holandská pracovná agentúra

  • Miesto práce: Rieste, Mannheim, Potsdam, Sttutgart, Hamburg, Nemecko
  • Ponúkaný plat (brutto): od 9.07 EUR/hodina
    od € 9,07 + príplatky za soboty a nadčasy
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Práca vo výrobe, v skladoch pre značkové oblečenie, elektrotechniku, drogériu, spotrebný tovar, automobilový priemysel a iné - vyskladňovanie tovaru pod.
Iné výhody
- garantovaná dlhodobá práca
- pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku. Pracovná zmluva je v súlade s platným Nemeckým právom.
- pomoc pri vybavovaní prídavkov na deti hneď od nástupu do zamestnania , na prvé a druhé dieťa mesačne po 184 € , na tretie dieťa 190 €, na ďaľšie deti po 215 €, dodatkové príplatky na deti do 140 €
- zabezpečené ubytovanie - od 40 € týždenne - strhávané z platu
- uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky ani provízie pri registrácii ani po odchode do Nemecka.
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba

Priemysel, sklady, výroba

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
Znalosti
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - aktívne
Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa:
Áno
Chuť pracovať, zodpovedný prístup k práci.

OTTO Slovensko s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.
Na Slovensku máme 2 pobočky a to v Banskej Bystrici a v Prešove, kde je sa možné nahlásiť na registráciu. Ponuky prác sú úplne rovnaké pre obe pobočky.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
7
Informácie o výberovom konaní
Vážený uchádzač o zamestnanie,
Ak Vás pracovná ponuka zaujala, pre viac informácií ohľadne ponúkaných pracovných ponúk nás kontaktujte ešte dnes na nižšie uvedených telefónnych číslach, osobne alebo e-mailom.
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že v prípade Vášho záujmu o ponúkané zamestnanie v Holandsku alebo v Nemecku je nevyhnutné sa objednať na osobnú registráciu telefonicky alebo emailom, dostavenie sa na registráciu je nevyhnutné osobne, nakoľko každý uchádzač musí absolvovať informatívne jazykové testy na určenie vhodnej pracovnej pozície pre uchádzača o zamestnanie v zahraničí.
Vzhľadom na vysoký počet uchádzačov, nie je možné z časového hľadiska odpovedať všetkým reagujúcim záujemcom. Odpovedáme iba uchádzačom ktorí spĺňajú kritéria pracovnej ponuky. Ďakujeme za pochopenie.

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať pobočku v Banskej Bystrici na dole uvedených kontaktoch v pracovných dňoch od 8,00 do 17,00 :
Banská Bystrica pobočka OTTO Slovensko s.r.o. -
Mobil: 0948 292 840, 0918934299
Pevná linka: 048 415 14 68, 048 415 14 67
Adresa pobočky: Horná 21, 974 01 Banská Bystrica /užšie centrum mesta/
E-mail : infobb@ottoworkforce.sk
Web : www.ottoworkforce.sk

Pre bližšie informácie môžete kontaktovať pobočku v Prešove na dole uvedených kontaktoch v pracovných dňoch od 8,00 do 17,00 :
Tel.: 051 758 14 43, 051 758 14 44,
mob.: 00421 917 996 002, 0918 934 461
Tkáčska 4, 080 01 Prešov
Email: infopo@ottoworkforce.sk

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnostiam OTTO Slovensko , s.r.o., so sídlom: Horná 21, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Účelom spracúvania osobných údajov je sprostredkovanie zamestnania pre dotknutú osobu u potenciálnych zamestnávateľov.
OTTO Slovensko s.r.o. - pobočka OTTO Work Force - Holandská pracovná agentúra
Horná 21 Zobraziť na mape
974 01 Banská Bystrica
Kontakt
Kontaktná osoba: Klaudia Kresilová
E-mail: poslať životopis
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke