Sales Representative pre oblasť ortotiky

Otto Bock Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú spresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predaj produktov spoločnosti
- komunikácia so zákazníkmi
- analýza trhu a predajných cien, tvorba štatistiky predajnosti
produktov
- nastavenie a príprava predaja
- účasť na seminároch, kongresoch a sympóziách

- zázemie stabilnej, prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
- tréningy a školenia
- motivujúce finančné ohodnotenie
- mobilný telefón, notebook, stravné lístky

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite motivačný list a štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected]

Zároveň prosím vpíšte do svojej žiadosti i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:
Súhlasím s tým, aby spoločnosť Otto Bock Slovakia s.r.o. so sídlom Rontgenova 26, 851 01 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo; obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výhodou uchádzača je dosiahnuté zdravotnícke vzdelanie, praktické skúsenosti z oblasti obchodnej činnosti a práce s ľuďmi.

Spoločnost Ottobock už viac ako 100 rokov pomáha hendikepovaným ku kvalitnejšiemu životu. Všetky protézové kolenné kĺby nabité elektronikou, protézy na behanie alebo lyžovanie, „robotické“ protézy rúk, vozíky alebo inteligentné ortézy vznikajú vďaka vlastnému vývoju a výrobe v Nemecku, Rakúsku a Spojených štátoch amerických. Otto Bock Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť, ktorá tieto pokročilé technológie aplikuje na slovenskom trhu.

Celkový počet zamestnancov: 20-24

www.ottobock.sk

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis a motivačný list na e-mailovou adresu: [email protected] – Barbora Dornič. Ďakujeme.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 661242  Dátum zverejnenia: 10.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú spresnené na osobnom pohovore