Servisný technik pre mechanické a elektrické invalidné vozíky

Otto Bock Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Röntgenova 26, 851 01 Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
01.09.2019
1 200 EUR/mesiacplatové podmienky budú upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za servisné práce a kontrolu technického stavu invalidných vozíkov (pôsobnosť v rámci SR)
- diagnostika a oprava vozíka u klienta spojená s výjazdmi
- opravy elektrické a mechanické
- vyhotovovanie kalkulácií na opravu invalidných vozíkov
- komunikácia s klientom a zdravotnými poisťovňami
- spolupráca s vedúcim servisu

- zázemie stabilnej, prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
- tréningy a školenia
- mobilný telefón

Prosíme uchádzačov, aby v prípade záujmu posielali svoje životopisy a motivačné listy na [email protected].
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Zároveň Vás prosíme i o zaslanie nasledujúceho súhlasu na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Otto Bock Slovakia s.r.o. so sídlom Röntgenova 26, 851 01 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vzdelanie technického smeru je veľkou výhodou
- samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť, flexibilita
- ochota vzdelávať sa
- záujem o oblasť zdravotníckych pomôcok, technické vlohy
- vzhľadom na charakter pozície budeme uprednostňovať mužského kandidáta
- skúsenosti so znalosťou bicyklov
- praktické znalosti veľkou výhodou

Spoločnost Ottobock už viac ako 100 rokov pomáha hendikepovaným ku kvalitnejšiemu životu. Všetky protézové kolenné kĺby nabité elektronikou, protézy na behanie alebo lyžovanie, „robotické“ protézy rúk, vozíky alebo inteligentné ortézy vznikajú vďaka vlastnému vývoju a výrobe v Nemecku, Rakúsku a Spojených štátoch amerických. Otto Bock Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnosť, ktorá tieto pokročilé technológie aplikuje na slovenskom trhu.

Celkový počet zamestnancov: 20-24

www.ottobock.sk

V prípade, že Vás táto pracovná pozícia zaujala, pošlite nám, prosím, Váš životopis a motivačný list na e-mailovou adresu: [email protected] – Barbora Dornič. Ďakujeme.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3142672  Dátum zverejnenia: 30.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacplatové podmienky budú upresnené na pohovore