Špecialista pre veľkých klientov a projektového financovania

OTP Banka Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• poskytovanie informačných a poradenských služieb korporátnym klientom v oblasti predaja produktov banky
• plnenie stanovených obchodných a akvizičných plánov oddelenia LC
• realizovanie komplexných vzťahov s klientmi (vzťahový management)
• komplexná správa a starostlivosť o klientov v rámci zvereného portfólia
• komplexné riešenie žiadostí klientov o poskytnutie aktívnych obchodov
• riešenie požiadaviek klientov v oblasti pasívnych obchodov, platobného styku
• vypracovávanie a obhajoba návrhov na poskytnutie úverového obchodu
• koordinácia a realizácia prípravy zmluvnej dokumentácie, podpisovania a plnenia podmienok
• monitoring klientov počas celej životnosti obchodného vzťahu
• zabezpečenie evidencie všetkých potrebných dokumentov, ktoré súvisia s obchodnými prípadmi, vedenie kompletnej zložky týchto prípadov v zmysle interných predpisov a požiadaviek auditu
• vykonávanie administratívnych úloh súvisiacich s poskytovanými službami banky
• analýza podkladov – účtovné výkazy, projekty, cash flow projekcie
• iné úlohy podľa príkazov nadriadených

• stanete sa súčasťou stabilnej a dôveryhodnej banky
• stanete sa súčasťou banky rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť
• poskytneme Vám individuálny a trpezlivý prístup
• všetko Vás naučíme a poskytneme Vám potrebnú podporu
• doprajeme Vám work-life balance
• poskytneme Vám motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy zohľadňujúce aj individuálne výkony zamestnanca
• budete mať priestor pre kariérny a osobnostný rast a možnosť realizovať svoje nápady
• získate zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
• poskytujeme príspevok na DDS
• a máme mnoho iných benefitov, o ktorých sa môžeme porozprávať na osobnom stretnutí

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis e-mailom prostredníctvom online formulára. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov môžeme odpovede zasielať tým z uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• 5 rokov skúseností na SME, veľkých firemných klientoch alebo projektovom financovaní
• aktívny anglický jazyk
• vodičský preukaz skupiny B
• schopnosť čítať účtovné výkazy
• analýza projektov
• zostavenie Cash Flow

OTP Banka Slovensko a.s. je od 26. novembra 2020 súčasťou ČSOB Finančnej skupiny. Do zlúčenia obidvoch bánk do jednej pod značku ČSOB bude OTP Banka Slovensko na trhu aj naďalej pôsobiť pod vlastným menom. Viac informácií o procese spájania sa OTP Banky Slovensko s ČSOB a o plánovaných krokoch nájdete na stránke www.otpbanka.sk/spajamesa.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3154237  Dátum zverejnenia: 8.8.2017