Absolventská prax - marketing

OTP Banka Slovensko, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• administratívna podpora pri príprave komunikačných kampaní a pri správe agendy týkajúcej sa sponzoringu
• podpora pri príprave a realizácii klientskych a interných eventov
• správa a administratíva spojená s vedením skladu reklamných materiálov
• administratíva spojená so správou a evidenciou interných dokumentov
• iné operatívne úlohy

• transparentná komunikácia – vieme otvorene a transparentne komunikovať, riešiť veci rýchlo a profesionálnevidieť príležitosť a chcú budovať zmenu k lepšiemu
• možnosť sebarealizácie – hľadáme ľudí, ktorí chcú byť úspešní
• možnosť aktívneho a kreatívneho prístupu – hľadáme ľudí, ktorí chcú prinášať nové riešenia a neboja sa ich prezentovať
• tímovosť – sme kolegovia, ktorí si ochotne pomáhajú a riešia veci spoločne
• priestor na rast a sebarealizáciu
• príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodný kandidát:

• je evidovaný minimálne 1 mesiac ako uchádzač o zamestnanie na ÚPSVaR
• má menej ako 26 rokov (a bude to platiť najbližších 6 mesiacov)
• počas evidencie na ÚPSVaR sa ešte nezúčastnil absolventskej praxe
• ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi
• nemal pravidelné platené zamestnanie

Informácie o absolventskej praxi:

• počas vykonávania absolventskej praxe príslušný úrad práce, sociálnych vecí a rodiny uhrádza absolventovi školy mesačný paušálny príspevok vo výške 65 % sumy životného minima
• začiatok a dĺžka praxe: asap, 6 mesiacov

OTP Banka Slovensko a.s. je od 26. novembra 2020 súčasťou ČSOB Finančnej skupiny. Do zlúčenia obidvoch bánk do jednej pod značku ČSOB bude OTP Banka Slovensko na trhu aj naďalej pôsobiť pod vlastným menom. Viac informácií o procese spájania sa OTP Banky Slovensko s ČSOB a o plánovaných krokoch nájdete na stránke www.otpbanka.sk/spajamesa.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2021738  Dátum zverejnenia: 20.2.2015