Vedúci montážnej skupiny

OTNS, a. s.

Miesto práce
Vajnorská 137, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedie tímu technikov,
- zodpovednosť za prípravu, plánovanie, realizáciu a dokončenie prác na projektoch/zákazkách (telekomunikačné siete)
- spolupráca so príslušnými projektovými manažérmi,
- zabezpečovanie komunikácie medzi zúčastneným i strany v rámci projektu/zákazke (telekomunikačné siete)
- koordinovanie všetkých procesov, vytváranie a vykonávanie pracovných postupov,
- vykonávanie pravidelných reportov,
- poskytovanie technickej podpory,
- navrhovanie postupov na optimalizáciu výrobných procesov.

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu.
Spoločnosť OTNS, a.s. si vyhradzuje právo kontaktovať výlučne uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti v oblasti výstavby telekomunikačnej infraštruktúry,
- SKSI autorizovaný stavebný inžinier – výhodou ,
- znalosť právnych predpisov a technických noriem,
- podmienkou je platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle § 23, §21, §22 vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z. z.,
- aktívny prístup pri riešení pracovných úloh, analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, komunikatívnosť, schopnosť učiť sa

OTNS, a.s. je systémový integrátor informačných technológií schopný zabezpečiť komplexnú komunikačnú infraštruktúru s integrovanými službami vysokej úrovne.
Naša ponuka zahŕňa komplexné riešenia od vybudovania fyzických prenosových trás až po nasadenie hlasových, dátových, alebo multimediálnych služieb, prípadne riešenie určenej časti problematiky na základe individuálnej požiadavky zákazníka.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2259087  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou