Bezpečnostný technik-špecialista

OTIS Výťahy s.r.o.

Miesto práce
Rožňavská 2, 830 00 Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-podpora stredného manažmentu v oblasti BOZP
-súčasť auditných a inšpekčných týmov BOZP,ŽP a PO
-vypracovávanie správ,analýz a podkladov pre rozhodovanie top manažmentu
-návrh a vyhodnocovanie akčných plánov v oblasti BOZP
-vedenie bezpečnostných porád a ich príprava
-vyšetrovanie úrazov
-správa dokumentácie
-komunikácia s orgánmi štátnej správy s materskou firmou
-školenia v oblasti BOZP,ŽP a PO
-hodnotenie rizík a návrh opatrenia
-znalosť legislatívy v oblasti odpadového hospodárstva,evidencia odpadov,hlásenie o nebezpečných odpadoch
-vedenie požiarnej ochrany
-zodpovednosť za vedenie systému BOZP a ŽP podľa ISO 9001,14001 a OHSAS 18001

-samostatná a zodpovedná práca s vysokou mierou pridanej hodnoty
-profesijný rast a sústavné vzdelávanie v obore
-pevná zložka mzdy+motivačné ohodnotenie v závislosti na výkone
firemné benefity v zmysle kolektívnej zmluvy
-firemné vozidlo aj na súkromné účely
-mobilný telefón,notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

oblasť BOZP,PO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

2 ročná prax v oblasti BOZP,PO,prax v oblasti nakladanie s odpadmi
-osvedčenie o odbornej spôsobilosti autorizovaného bezpečnostného technika,osvedčenie o odbornej spôsobilosti technika požiarnej ochrany(výhodou)
-certifikáty interného auditora ISO 9001/2015,ISO 14001/2015, OHSAS 18001(výhodou)
-kladný vzťah k technike, samostatnosť, komunikatívnosť, tímova spolupráca

Renomovaná nadnárodná spoločnosť podnikajúca v oblasti výroby, dodávky, montáže a servisných služieb pre výťahy, eskalátory a travolátory.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Rožňavská 2
830 00 Bratislava 3

Kontakt

Kontaktná osoba: Radoslava Nádašská
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1801641   Dátum zverejnenia: 23.11.2016