Predajca

OTCF SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Žilina, Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
28.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osoba na tejto pozícii bude zodpovedná za:
• aktívnu obsluhu klienta v súlade so štandardmi
• budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
• správny vzhľad predajne.

Ponúkame:
• možnosť profesijného rastu v stabilnej spoločnosti na trhu
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• dofinancovanie balíka Multisport
• účasť na zaujímavých projektoch v rámci celej siete
• zľavy na naše produkty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Od kandidátov očakávame:
• aktívny záujem o šport
• min. stredoškolské vzdelanie
• minimálna komunikatívna znalosť slovenského jazyka
• optimizmus a komunikatívnosť
• pracovné nasadenie
• flexibilitu
Vítaná skúsenosť s obsluhou zákazníka v oblasti predaja textilného a športového oblečenia.

Poľská spoločnosť OTCF ktorá je majiteľom športových značiek 4F, 4Faces, Outhorn je rýchlo rastúci výrobca a distribútor vysoko kvalitného športového oblečenia. Náš tím sa skladá z viac než 1000 talentovaných ľudí, ktorí sú plní športovej vášne. Spoločným znakom našich zamestnancov sú iniciatíva, vášeň, spolupráca a angažovanosť. S týmito vlastnosťami môžeme rásť a dosahovať nové rozmery.
Ak je Vaším mottom "všetko je možné" a dokážete priniesť energiu a odhodlanie, pripojte sa k nášmu tímu a hrajte túto hru spolu s nami. Možno ste to práve Vy, kto dodá našej spoločnosti nové rozmery.

Námestie slobody 2
974 01 Banská Bystrica
ID: 2767020   Dátum zverejnenia: 14.10.2016