Vedúci skladu

OSRAM, a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
1.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

· Zabezpečenie efektívneho fungovania skladov.
· Disciplinárne vedenie zamestnancov skladu.
· Zodpovednosť za fyzické a zaučtované stavy skladových zásob.
· Návrh a realizácia optimalizačných logistických riešení.
· Koordinácia činností skladov a logistiky vo vzťahu k výrobe.
· Zodpovednosť za priebeh a výsledky inventúry.

ponúkaný plat - dohodou
Našim zamestnancom ponúkame:
· práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
· možnosť vzdelávania,
· firemné akcie,
· motivačné odmeny & vianočný bonus,
· benefity vo forme zľavy u našich externých partnerov.

Svoj životopis nám, prosím, posielajte v slovenčine. Kontaktovať budeme len uchádzačov splňujúcich všetky požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, výroba,

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

logistika a skladové hospodárstvo, vedúci sklady, team leader skladov
2

Prax v oblasti logistiky a skladového hospodárstva , riadenia tímu, bezúhonnosť, samostanosť a flexibilita, schopnosť riadenia tímu, zaťažiteľnosť, zodpovednosť, orientácia na ciele.

OSRAM je medzinárodný líder vo výrobe svetelných zdrojov, ktorý zamestnáva celosvetovo 24000 zamestnancov. OSRAM pôsobí na Slovensku v Nových Zámkoch už vyše 20 rokov, kde pracuje v súčasnosti 1100 zamestnancov.
Od roku 2015 v Nových Zámkoch budujeme aj Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services, ktoré ponúka ostatným európskym OSRAM závodom a pobočkám služby v odborných oblastiach ako účtovníctvo, financie, zákaznícky servis, nákup a marketing. V súčasnosti pracuje v tomto centre vyše 160 špecialistov, ktorí ovládajú cudzie jazyky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OSRAM, a.s.
Komárňanská cesta 7
940 93 Nové Zámky
ID: 2767068   Dátum zverejnenia: 14.10.2016