Administratívny pracovník (dlhodobá brigáda)

OSRAM, a.s.

Miesto práce
Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
By agreement
Ponúkaný plat (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš po anglicky? Máš záujem o dlhodobú prax v medzinárodnej spoločnosti?

Hľadáme výpomoc do administratívy - brigádnika na minimálne 6 mesiacov - do nášho centra zdieľaných služieb v Nových Zámkoch.

Tvojou úlohou budú administratívne práce vo Worde či Exceli, spracovávanie rôznych dát a úloh, spolupracovať na medzinárodných projektoch.

Nepremeškaj šancu stať sa členom medzinárodného tímu!

Požiadavky na zamestnanca

* pozícia je vhodná pre diaľkových študentov vysokých škôl s dobrou znalosťou anglického jazyka
* proaktívny prístup k práci, tímová spolupráca, chuť sa učiť
* dobré počítačové zručnosti (dôraz sa kladie na MS Excel)

OSRAM je medzinárodný líder vo výrobe svetelných zdrojov, ktorý zamestnáva celosvetovo 24.000 zamestnancov. OSRAM je zastúpený na Slovensku v Nových Zámkoch už vyše 20 rokov, kde pracuje v súčasnosti viac ako 1000 zamestnancov.
Od roku 2015 v Nových Zámkoch budujeme aj Centrum zdieľaných služieb - Global Shared Services, ktoré ponúka ostatným európskym OSRAM závodom a pobočkám služby v odborných oblastiach ako účtovníctvo, financie, zákaznícky servis, nákup a marketing. V súčasnosti pracuje v tomto centre vyše 160 špecialistov, ktorí ovládajú cudzie jazyky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

OSRAM, a.s.
Komárňanská cesta 7
940 93 Nové Zámky

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2731045   Dátum zverejnenia: 20.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.