OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Accounts Receivables Clerk

Komárňanská cesta 7, Nové Zámky, okres Nitra, okres Nové Zámky
Termín nástupu
Marec 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude vykonávanie činností spojených s manažmentom pohľadávok a odberateľskou učtárňou. Vaším hlavným cieľom bude zabezpečiť, aby:
- platby od zákazníkov boli obdržané včas, a to v súlade s dohodnutými platobnými podmienkami
- zákaznícke kontá/účty boli spravované efektívne a prijaté platby boli zúčtované správne
- všetky vzniknuté nezrovnalosti a reklamácie zákazníkov boli objasnené a čo najskôr vyriešené
- daná činnosť bola vykonávaná v súlade s pravidlami Credit - a Risk manažmentu spoločnosti

Hlavné úlohy:
- starostlivosť o včasné platby a preverovanie otvorených faktúr po lehote splatnosti
- zúčtovanie prijatých platieb s otvorenými faktúrami, t.j. správna alokácia platieb na zákaznícke kontá
- účtovanie vzniknutých rozdielov z titulu reklamácií, resp. iných nezrovnalostí na zákaznícke kontá, a následné zabezpečenie procesu ich evidencie, preverenia a objasnenia
- kontakt so zákazníkmi a s ostatnými internými oddeleniami spoločnosti, ktoré sú zainteresované v procese starostlivosti o pohľadávky (Predaj, Zákaznícky servis, Kvalita, ..). Poskytovanie príslušných informácií.
- reporting
- ďalšie zlepšovanie procesov.

Vaše životopisy v SJ a NJ spolu so žiadosťou zasielajte poštou alebo e-mailom ([email protected]). Do predmetu listu alebo e-mailu prosím uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len úspešných uchádzačov, spĺňajúcich požiadavky a to telefonicky alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika,účtovníctvo,financie,obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, proaktívny prístup k práci, schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne,
- dôslednosť a presnosť v dodržiavaní procesov a pracovných postupov.
- Prax v oblasti účtovníctva alebo zákazníckeho servisu vítaná.
- Z dôvodu primárnej komunikácie so zahraničím, je plynulá znalosť nemeckého jazyka podmienkou.

AMS Group, vznikla spojením spoločností AMS AG ako materskej spoločnosti a OSRAM Licht AG, je svetovým lídrom v optických riešeniach.
Pridaním inteligencie k svetlu a vášňou k inováciám obohacujeme životy ľudí. To máme na mysli pod pojmom Sensing is Life.
Našich približne 30 000 zamestnancov na celom svete sa zameriava na inovácie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby boli cesty bezpečnejšie, lekárska diagnostika presnejšia a každodenné komunikačné chvíle bohatšie.
Viac informácií o nás sa dozviete na https://ams-osram.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Imported ads (Taleo-eQuest)
E-mail: poslať životopis
ID: 1983995  Dátum zverejnenia: 19.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou