OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Management trainee program

Miesto práce
Komárňanská cesta 7, 940 93 Nové Zámky, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste absolventom vysokej školy ekonomického smeru ? Dohovoríte sa anglicky, alebo nemecky?

Ak áno, radi by sme Vám prezentovali našu ponuku.

Čo Vám ponúkame?
• Zaujímavú pracovnú náplň v úspešnej medzinárodnej spoločnosti.
• Príležitosť k ďalšiemu profesnému a osobnostnému rozvoju
• Získanie know-how v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť ďalšieho vzdelávanie, krátkodobej stáže v zahraničnom podniku OSRAM
• Motivujúce platové ohodnotenie a rôzne firemné benefity

Aká bude Vaša pracovná náplň?
• Prvných 18 mesiacov absolvujete obsiahlu stáž na rôzných oddeleniach spoločnosti, napr.kontroling, nákup, plánovanie výroby...
• Budete sa podielať na nových projektoch
• Spoznáte know-how úspešnej medzinárodnej spoločnosti a získate potrebné skúsenosti
• Následne nastúpite na jedno z technických oddelení

Vaše životopisy v slovenskom a anglickom alebo nemeckom jazyku spolu so žiadosťou zasielajte e-mailom ([email protected]). Do predmetu prosím uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len úspešných uchádzačov, spĺňajúcich všetky požiadavky a to telefonicky alebo e-mailom.
Naša spoločnosť zhromažďuje a spracováva poskytnuté informácie za účelom Vašej žiadosti o zamestnanie. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Podľa §20 odst. 3 cit. zákona, ste oprávnený kedykoľvek písomne namietať proti ich ďalšiemu spracovaniu (poskytovaniu).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Zodpovednosť, spoľahlivosť, tímová spolupráca, flexibilita

Kontaktovať budeme iba úspešných kandidátov, ktorí spĺňajú všetky predpoklady a požiadavky.

AMS Group, vznikla spojením spoločností AMS AG ako materskej spoločnosti a OSRAM Licht AG, je svetovým lídrom v optických riešeniach.
Pridaním inteligencie k svetlu a vášňou k inováciám obohacujeme životy ľudí. To máme na mysli pod pojmom Sensing is Life.
Našich približne 30 000 zamestnancov na celom svete sa zameriava na inovácie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby boli cesty bezpečnejšie, lekárska diagnostika presnejšia a každodenné komunikačné chvíle bohatšie.
Viac informácií o nás sa dozviete na https://ams-osram.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Imported ads (Taleo-eQuest)
E-mail: poslať životopis
ID: 1906775  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou