Osobná Asistentka - Referentka

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
Na základe dohody
1 400 - 1 600 EUR/mesiacMzda od 1200 Eur, bude spresnená pri pohovore na základe predchádzajúcich skúseností vybraného kandidáta. V uvedenej mzde je mesačne vyplácaná prémia vo výške od 200€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, evidencia a výdaj tovaru
- práca v hospodársko-informačnom systéme
- zabezpečenie expedície výrobkov
- podpora údržby a výroby kontrola procesov a personálu
- nákupy služobným autom
- ostatná súvisiaca s činnosťami na danej pozícii

- motivačný systém odmeňovania
- komplexné zaškolenie
- kariérny rozvoj
- ostatné zamestnanecké benefity

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí najlepšie spĺňajú požadované kritériá.
Konkrétne platové podmienky a ďalšie benefity budú ponúknuté vybraným uchádzačom na osobnom pohovore.
CV prosím zasielajte v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s prácou v podnikovom informačnom systéme.
Vítané sú predchádzajúce skúsenosti vo výrobnej prevádzke, administratíve, logistike, skladovom hospodárstve.
Nemecký alebo anglický jazyk na konverzačnej úrovni je podmienkou.

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: R H
Tel.: +4366488610086
E-mail: poslať životopis
ID: 4029967  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac