Robotník vo výrobe - vodič VZV

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
prevádzka BA III. - Vajnorská 108, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
990.-€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobnej hale recyklácie LDPE fólií,
- práca vo výrobe aj na VZV (8hod. pondelok-piatok),
- triedenie LDPE fólie na recyklačnej linke,
- zásobovanie výrobnej linky materiálom,
- príprava hotovej výroby na vyskladnenie,
- vykládka a nakládka LKW,
- zastupovanie VZV na zmenách v prípade potreby (12 hod. interval),
- tímová práca

- dobré platobné a pracovné podmienky,
- mesačný dochádzkový bonus
- stravné lístky v hodnote 3,60.-€
- príspevok na ubytovanie v ubytovni v Bratislave
- ponúkame stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

- min. prax na VZV 3 roky podmienkou
- platný preukaz vodiča vysokozdvižných vozíkov podmienkou

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3028295  Dátum zverejnenia: 27.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 990.-€