Nákupca - disponent

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 325, 900 41 Rovinka, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, na zákalde súseností a znalostí vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup zverených materiálov, služieb, dielov
- zaisťovanie transportu podľa dodacích podmienok
- vystavovanie a evidencia objednávok na náhradné diely strojov, kontrola a posudzovanie faktúr
- práca s hospodársko-informačným systémom, evidencia skladového hospodárstva v elektronickej forme - príjem, výdaj, inventúra stavu skladu
- vytváranie objednávok v systéme
- sledovanie stavu zásob a toku surovín
- príprava podkladov pre mesačné inventúry
- vybavovanie reklamácií
- hľadanie nových dodávateľov
- hľadanie možných úspor
- podpora naprieč organizáciou
- komunikácia interná, externá
- účasť pri zavádzaní nových projektov

Ďakujeme za Váš záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru zasielajte spolu so životopisom na adresu personalne@osprainvest.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát na uvedenú pozíciu by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
- Minimálne SŠ vzdelanie
- Prax na obdobnej pozícii min. 2 - 3 roky
- Znalosť MS Office
- Predchádzajúce skúsenosti z práce v spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou a obchodnom vítané
- Samostatnosť, zodpovednosť, vytrvalosť, tímový duch
- Dobrá znalosť nemeckého jazyka alebo anglického jazyka podmienkou
- Skúsenosti práce s ERP systémami výhodou
- Predchádzajúce skúsenosti s ISO 9000 výhodou

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hlavná 325
900 41 Rovinka

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Váhovská
Tel.: +421/2 40252331
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 1908331   Dátum zverejnenia: 22.9.2016