Nastavovač vstrekolisov

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Malobytčianska, Bytča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 350 - 2 800 EUR/mesiacUvedená mzda sa skladá zo základnej hodinovej mzdy 5,57€ + 220€ osobné ohodnotenie + 180€ dochádzkový bonus. Spolu v priemere 1280€ bez nadčasov a príplatkov. Výška mzdy môže byť aj vyššia. Bude závisieť od skúseností a zručností uchádzača a formy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon tejto pozície je náročný. V tejto oblasti však už máme niekoľkoročné veľmi dobré skúsenosti. Výroba sa neustále obmieňa, čo si vyžaduje neustálu kontrolu, koordináciu a zvyšovanie efektivity.
Máte technické vedomosti z oblasti nastavovania vstrekolisov? Ste schopný prevziať zodpovednosť za špičkovú výrobu a spoločne s vedením firmy spolupodieľať sa na dodávke kvalitných výrobkov pre zahraničných odberateľov? Tak potom hľadáme práve Vás. U nás sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia, v prípade veľmi dobrých výsledkov aj kariérny rast. Dávame veľký priestor pre samovzdelávanie, odovzdávame kompetencie a skúsenosti, práca je v dynamicky sa rozvíjajúcej firme so skvelým kolektívom a istou budúcnosťou.​

Náplň práce:

  • modifikácia programov pre nastavovanie vstrekolisov a robotov
  • upínanie nástrojov a ustanovovanie ich polohy na bežných druhoch vstrekolisov
  • nastavovanie, ošetrovanie a údržba vstrekolisov
  • nastavovanie zariadení, liniek, prípravkov, náradí a meradiel
  • kontrola výsledkov nastavovania posudzovaním chodu nastavených vstrekolisov, zariadení, liniek, rozmerov a ďalších parametrov
  • výmena formy, spustenie série vo výrobe so súhlasom oddelenia kvality
  • kontrola lisovacích parametrov a ich evidencia
  • kontrola lisovacej formy pred spustením výroby, jej zapojenie
  • zásah na lise pri incidente pri lisovaní a odstraňovanie operatívnych chýb
  • riešenie problémov s tímom výroby a kvality
  • prenosy kritických informácií svojmu nadriadenému
  • sledovanie programu údržby, evidovanie údajov
  • vykonávanie preventívnej údržby na strojných zariadeniach
  • vykonávanie reparačnej údržby na základe požiadaviek na opravu
  • vedenie evidencie servisných úkonov na formách a lisoch
  • odoberanie výliskov z lisu, sledovanie ich kvality
  • ukladanie výliskov do boxov
  • kompletizácia a balenie výrobkov a zostáv, ukladanie na paletu

Úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie a osobného rastu,
veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente,
• osobná podpora priameho vedenia,
• neustály technický rozvoj,
• perspektívna práca v stabilnej firme,
• adekvátne finančné ohodnotenie,
• príjemný kolektív, rodinná atmosféra,
• firemné teambuildingy,
• práca s modernými technológiami v moderných a čistých priestoroch
• balík sociálnych benefitov (narodeniny, pracovné jubileá, príspevok na svadbu, narodenie dieťaťa),
• firemný príspevok na Multisport kartu,
• kariérny rast v prípade veľmi dobrých výsledkov,
• stravné v hodnote 6,0€ (zamestnanec si dopláca 1,6€),
• trojzmenná prevádzka.

Prax v odbore je požiadavkou. Prosíme aj o zaslanie Motivačného listu, ktorý nám pomáha vidieť Vás na ponúkanej pracovnej pozícií vzhľadom na Vaše predchádzajúce skúsenosti, pracovné úspechy ako aj Vaše zručnosti. Vhodný kandidát bude kontaktovaný telefonicky personálnym oddelením našej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické smery

Počet rokov praxe

1

• Presnosť, precíznosť a schopnosť koncentrácie,
• ochota pracovať, učiť sa, a zlepšovať sa,
• technické myslenie,
• samostatnosť, pozitívny prístup, zmysel pre poriadok a organizáciu a precízne plnenie zverených úloh,
• lojálnosť voči zamestnávateľovi,
• tímový hráč, zodpovednosť, flexibilita.

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. (Systém environmentálneho manažérstva).
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení, predaj a podpora ERP systému.
Ďalej sa podieľame a zabezpečujeme nasledovné oblasti:
• návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroba plne funkčných prototypov,
• testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti,
• konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odladenie, dodanie a spustenie v sériovej produkcií,
• návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov,
• konštrukcia nástrojov,
• vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení

Viac ako 20 rokov na trhu a to nie sme ani v polovici :-)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Hamran
Tel.: +421907814353
E-mail: poslať životopis
ID: 4803554  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac