Lekár FBLR

ORTOTECH, spol. s r.o.

Miesto práce
Námestie L. Svobodu 1, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

špecializovaná diagnostická a preventívno-liečebná činnosť, vrátane konziliárnej činnosti

- stravovanie hradené v plnej výške
- jednosmenná prevádzka
- vlastné rekreačné zariadenie

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí vyhovujú uvedeným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

atestácia v odbore FBLR

Spoločnosť s r.o., zdravotnícke zariadenie, ortopedické ambulancie, FBLR, magnetická rezonancia, RTG pracovisko, výroba zdravotníckych pomôcok na mieru.
Naša spoločnosť sa zaoberá ortopédiou, ortopedickou protetikou, rehabilitáciou a výrobou ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok na mieru. Máme samostatné pracovisko pre fyziatriu, balneológiu a liečebnú rehabilitáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2907441  Dátum zverejnenia: 25.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky dohodou