Automatizačný inžinier / PLC Programátor

Ortner Reinraumtechnik GmbH

Miesto práce
9500 Villach-Austria, Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
2700 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako člen násho EMSR tímu budete kompetentný kontakt pre našich zákazníkov a taktiež dôležitým prepojením medzi projektovými technikmi a EMSR. Budete zodpovedný za konštrukčné riešenie, vývoj a testovanie našich strojov a zariadení v oblasti elektrotechniky.

* Programovanie a vizualizácia technologických procesov produktov/produktových línií
* Vývoj/tvorba riešení v oblasti automatizácie
* Koordinácia/komunikácia s ostatnými oddeleniami zapojenými do projektu
* Uvedenie zariadení do prevádzky
* Odovzdanie zariadenia zákazníkovi a zaškolenie obsluhy
* Realizácia školení pre užívateľov
* Príprava dokumentácie

• ponúkame zaujímavú a dynamickú prácu v kreatívnom tíme
• prácu v priateľskej atmosfére a príjemnej rakúskej firemnej kultúre
• motivujúce platové ohodnotenie
• prácu v prekrásnom prostredí Korutan

V prípade, že je táto ponuka stvorená ako pre Vás, tešíme sa na Vašu žiadosť/CV na:
[email protected]

Ortner Reinraumtechnik GmbH, Uferweg 7, 9500 Villach-Austria
www.ortner-group.at

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ukončené technické vzdelanie ako elektrotechnik alebo mechatronik (SOŠ-elektrotechnické) s odbornou praxou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Silný zmysel pre zodpovednosť
Skúsenosti s programovaním S7, WinCC, Flexible
Základné znalosti CAD/CAE programov (ACAD, EPLAN)
zanietenosť, flexibilita
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na vysokej úrovni.

Firma Ortner Reinraumtechnik GmbH je inovatívna, vlastníkmi riadená výrobno-technologická spoločnosť so zameraním na vývoj a výrobu strojov a zariadení s vysoko náročnými požiadavkami na čistotu pracovného prostredia (čisté priestory - cleanroom). Medzi hlavné oblasti pôsobnosti firmy patria farmaceutický a biotechnologický priemysel, laboratóriá, zdravotnícke zariadenia, mikroeletronický priemysel a potravinársky priemysel.
ID: 2910943  Dátum zverejnenia: 27.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2700 Eur