Zvárač CO

ORMO s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
120 Kč/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre zváračov CO v sériovej výrobe pre zváračov aj so základným kurzom, certifikát nieje podmienkou ale výhodou. Prax nutná.

Práca v stabilnej spoločnosti celoročne. Práca v Českej republike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Práca pre zváračov CO aj so základným kurzom, certifikát nieje podmienkou ale výhodou. Prax nutná.

ORMO s.r.o. - Stavebno - obchodná spoločnosť pôsobiaca
20 rokov v stavebnej sfére, strojárenstve a energetike.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1455937  Dátum zverejnenia: 8.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/hodina