Servisný technik kompresorov

ORLÍK-KOMPRESORY SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelná údržba a opravy kompresorov a zariadení na úpravu stlačeného vzduchu v SR
- výjazdy služobným vozidlom
- komunikácia so zákazníkmi v súvislosti s údržbou a opravami kompresorov
- komunikácia so servisným oddelením
- inštalácia zariadení u zákazníka

- podpora stabilnej spoločnosti
- podpora výrobného závodu
- pri dosahovaní dobrých výsledkov istá budúcnosť a stabilný príjem
- služobné vozidlo, telefón, notebook

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Vašu žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mail: [email protected]

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Tradičný český výrobca vzduchových kompresorov. V sortimente ponúkame piestové, skrutkové i bezmazné a špirálové kompresory. Samozrejmosťou je ponuka úplného príslušenstva v oblasti stlačeného vzduchu vrátane pneumatického náradia a montáže vzduchových rozvodov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektromechanika, mechatronika, strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržba

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je vyhláška 508 min. § 22
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- flexibilný prístup
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, precíznosť
- výhodou je prax na oddelení údržby strojov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3108936  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac