Logo ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.

Obchodný zástupca pre tankovacie karty (západné a stredné Slovensko)

ORLEN Unipetrol Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 1 600 EUR/mesiackvartálny bonus podľa predajných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Vaša náplň práce:

  • Zabezpečovať obchodné prípady so zákazníkmi v pridelenej produktovej oblasti s cieľom predať kartové produkty skupiny ORLEN Unipetrol;
  • Plniť stanovené obchodné ciele na určenom geografickom území (západné a stredné Slovensko) podľa časového plánu predaja;
  • Udržiavať osobné kontakty so zákazníkmi, posilňovať pozície produktov skupiny ORLEN Unipetrol a eliminovať aktivity konkurencie;
  • Aktívne vyhľadávať nových zákazníkov v rámci západného a stredného Slovenska a vytvárať a vyjednávať cenové ponuky;
  • Kontrolovať platobnú morálku zákazníkov a aktívne sa podieľať na minimalizácii pohľadávok;
  • Spolupracovať s nájomcami čerpacích staníc za účelom získania regionálnych zákazníkov;

Čo by ste mali vedieť a mať:​​

• SŠ/VŠ vzdelanie
• Skúsenosť s prácou na podobnej pozícii výhodou
• Analytické myslenie
• Vodičský preukaz skupiny B a chuť často cestovať po zverenom regióne
• Schopnosť samostatnej práce s orientáciou na výsledok
• Organizačné a komunikačné zručnosti
• Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni

Čo Vám ponúkame:

Zaujímavú pracovnú príležitosť v medzinárodnej skupine
Príležitosť stať sa súčasťou zaujímavých projektov
Možnosť osobného a profesionálneho rastu
Odpovedajúce mzdové ohodnotenie
Široký balíček zamestnaneckých benefitov:
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- MultiSport karta za výhodných podmienok
- Jazykové a odborné vzdelávanie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sales

Počet rokov praxe

1

ORLEN Unipetrol Slovakia s.r.o. sa zaoberá veľkoobchodnou činnosťou v oblasti predaja motorových palív a veľko a maloobchodnou činnosťou v oblasti motorových a priemyselných olejov, obrábacích, rezných a konzervačných kvapalín a plastických mazív na slovenskom trhu. Od roku 2019 prevádzkuje aj čerpacie stanice pod značkou ORLEN.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kurata Tencerová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821654  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac