Farmaceut v Poprade

ORL ambulancia, s. r. o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
01.01.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka je zverejnená pre spoločnosť Farmakol s.r.o., ktorá prevádzkuje lekárne v rámci celej Slovenskej republiky.

Náplň práce:
• Vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
• Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Spracovávanie lekárskych predpisov a zdravotných poukazov pomocou výpočtovej techniky.
• Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
• Kontrolovanie stavu skladových zásob, objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
• Kontrolovanie kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
• Kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.

Informácie o výberovom konaní

Prevádzkovanie verejnej lekárne

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekárenstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Poskytujeme zdravotnícku starostlivosť v oblasti ORL / krčné- ušné, nosové/ v meste Kežmarok, sme súkromná ambulancia, zmluvné vzťahy máme so všetkými zdravotnými poisťovňami, pracujeme pondelok až piatok.
Bližšie informácie na www.krcny.sk

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1910960  Dátum zverejnenia: 27.10.2014