Regionálny obchodný zástupca/kyňa

ORIN Slovakia, s.r.o.

okres Bardejov, okres Humenné, okres Medzilaborce, okres Sabinov, okres Snina, okres Stropkov, okres Svidník, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
priemerný mesačný plat 1500,-EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- opakovaný predaj našim vlastným zákazníkom z firemnej databázy
- oddelenie prípravy predaja plánuje a dohaduje obchodníkovi termíny stretnutí
- obchodník pripravuje nové ponuky pre našich existujúcich zákazníkov, korí si vyžadujú individuálne riešenie
- obchodník dodržiava nami dohodnuté termíny návštev u zákazníka
-na začiatku spolupráce obchodný zástupca prejde vnútrofiremným prípravným tréningovým procesom
- budete používať najmodernejšie obchodné postupy
- uzatváranie objednávok

- !!! obchodný zástupca pracuje vo svojom regióne !!!
- odborné vzdelávanie financované spoločnosťou
- priestor pre sebarealizáciu, osobný a profesný rast
- technická a odborná podpora
- ďalšia odmena za výsledky - dovolenky v zahraničí pre najlepších

Informácie o výberovom konaní

Obchodný poradca pracuje vo svojom regióne
pošlite životopis na adresu :[email protected] alebo zavolajte 0905729343, vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- obchodný duch, orientácia na zákazníka
- dobrá komunikácia
- vlastné auto
- živnostenský list
-schopnosť premýšľať o práci
- orientácia na výsledky

V našich rukách sa zrodila jedna z najúspešnejších značiek doplnkov výživy VIACOLLAGEN a VIAELASTIC www.mojkolagen.sk, ktorú vyrábame priamo vo Zvolene https://www.privatebrand.eu/sk/ a dodávame na slovenský trh a do zahraničia.
Za 27 rokov existencie ORIN, sme priniesli viac ako 170 000 prístrojov našim zákazníkom. Po celý čas naše prístroje inovujeme a využívame najnovšie technológie, tak aby sme stále zvyšovali kvalitu a služby zákazníkom www.orin.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1882130  Dátum zverejnenia: 28.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: priemerný mesačný plat 1500,-EUR