Obchodný zástupca/zástupkyňa

ORIN Slovakia, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Humenné, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Michalovce, Sobrance, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): priemerný mesačný plat 1500,-EUR
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre nový výrobok na slovenskom trhu
- pravidelná komunikácia s potencionálnym zákazníkom
- prezentácia produktu a firmy pred zákazníkom
- budete používať najmodernejšie obchodné postupy
- uzatváranie objednávok
Iné výhody
- !!! obchodný zástupca pracuje vo svojom regióne !!!
- obchodník má zabezpečených zákazníkov
- bezplatné odborné vzdelávanie
- možnosť kariérneho postupu
- firemné dovolenky v zahraničí pre najlepších

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz
B
- príjemné vystupovanie
- vlastné auto
- živnostenský list
-schopnosť premýšľať o práci
- orientáciu na výsledky

Obchodná spoločnosť Orin Slovakia s.r.o. ,pôsobiaca 19-rokov na trhu, v 4-roch krajinách európskej únie.Naše prístroje sú zamerané na pomoc pri liečbe a prevencii našich zákazníkov. V roku 2014 prinášame nové modely našich prístrojov,ktoré spĺňajú najvyššie štandardy vo svojej kategórii. Tiež sme otvorili novú pobočku HomeClinic. Sme členom Asociácie Osobného predaja.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné obchodné činnosti
Informácie o výberovom konaní
Obchodný poradca pracuje vo svojom regióne
pošlite životopis na adresu :skodova@orin.sk alebo zavolajte 0905729343, vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor
Na Štepnici 1379/1 Zobraziť na mape
960 01 Zvolen
ID: 1281595   Dátum zverejnenia: 22.6.2012
Spoločnosť: ORIN Slovakia, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke