Obchodný zástupca/zástupkyňa

ORIN Slovakia, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Humenné, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Michalovce, Sobrance, Trebišov
  • Ponúkaný plat (brutto): priemerný mesačný plat 1500,-EUR
  • Termín nástupu: podľa dohody
  • Druh pracovného pomeru: živnosť
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre nový výrobok na slovenskom trhu
- pravidelná komunikácia s potencionálnym zákazníkom
- prezentácia produktu a firmy pred zákazníkom
- budete používať najmodernejšie obchodné postupy
- uzatváranie objednávok
Iné výhody
- !!! obchodný zástupca pracuje vo svojom regióne !!!
- obchodník má zabezpečených zákazníkov
- bezplatné odborné vzdelávanie
- možnosť kariérneho postupu
- firemné dovolenky v zahraničí pre najlepších

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa
Vodičský preukaz
B
- príjemné vystupovanie
- vlastné auto
- živnostenský list
-schopnosť premýšľať o práci
- orientáciu na výsledky

Obchodná spoločnosť Orin Slovakia s.r.o. ,pôsobiaca 19-rokov na trhu, v 4-roch krajinách európskej únie.Naše prístroje sú zamerané na pomoc pri liečbe a prevencii našich zákazníkov. V roku 2014 prinášame nové modely našich prístrojov,ktoré spĺňajú najvyššie štandardy vo svojej kategórii.Sme členom Asociácie Osobného predaja.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Iné obchodné činnosti
Informácie o výberovom konaní
Obchodný poradca pracuje vo svojom regióne
pošlite životopis na adresu :skodova@orin.sk alebo zavolajte 0905729343, vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme ich na osobný pohovor
Na Štepnici 1379/1 Zobraziť na mape
960 01 Zvolen
ID: 1281595   Dátum zverejnenia: 22.6.2012
Spoločnosť: ORIN Slovakia, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke