Delegát v destinácií Turecko

Orex Travel s. r. o.

Miesto práce
Antalya, Turecko
Termín nástupu
01.05.2024
800 - 1 200 EUR/mesiac800 - 1200 EUR netto výplata + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Delegáti reprezentujú CK v zahraničí a sú v priamom kontakte s jej klientami. Spolupracujú s partnerskou CK v danej destinácii, s recepciou a personálom hotela, prípadne s vedením hotela. K náplni práce delegáta patrí:

- privítanie klientov na letisku, príp. v hoteli
- organizácia transferov (pri príletoch z letiska do hotela, úvodné slovo a informácie, organizácia transferov na fakultatívne výlety a na konci pobytu z hotelov na letisko)
- asistencia klientom pri ubytovávaní, resp. check-ine v ubytovacích zariadeniach
- úvodné informačné stretnutie
- predaj výletov
- byť klientom k dispozícii neobmedzene 24h denne na telefóne
- sprevádzanie fakultatívnych výletov
- asistencia pri riešení poistných udalostí klientov
- lojálny prístup k CK
- riešenie problémových a stresových situácií s klientmi, riešenia reklamácií
Požadujeme: znalosť AJ alebo Turečtiny, prax na pozícii delegáta, certifikát sprievodcu cestovného ruchu resp. delegátsky kurz podmienkou. Ďalej požadujeme, proaktívnu osobnosť so záujmom o cestovanie a odolnosť voči stresu. Pracovná zmluva je na obdobie máj-september 2024. Podľa skúseností budú úspešní kandidáti zaradení do 3 pozícií (transferový delegát, hotelový delegát, sprievodca na výletoch).

- Zaujímavé pracovné uplatnenie s možnosťou vycestovania do zahraničia
- Motivačné finančné ohodnotenie
- Profesionálne preškolenie
- Letenky do/z destinácie
- Zaistenie ubytovania v destinácii
- Zaistenie pracovného víza
- Firemný automobil (hotelový delegát)
- Zázemie našej sesterskej spoločnosti v Turecku

Ak ťa ponuka zaujala, pošli svoj životopis a motivačný list v angličtine, spolu so súhlasom na spracovanie osobných na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Turecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kurz sprievodcu cestovného ruchu, resp. delegátsky kurz
podmienkou
- dosiahnutý vek minimálne 18 rokov
- minimálne vzdelanie - stredoškolské s maturitou
- vodičský preukaz typu B
- anglický jazyk B2 alebo turecký jazyk B2
- maďarský, poľský jazyk výhodou

Cestovná kancelária Orex Travel patrí do známej siete spoločnosti Anex Tour, ktorá má dvadsaťdvaročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 2010 a okrem slovenskej a českej pobočky, pôsobí Orex Travel aj na maďarskom trhu.
ENG:
Be a part of the story:
Orex Travel travel agency belongs to the well-known network of the company Anex Tour, which has twenty-two years of experience in the field of tourism. It has been operating on the Slovak and Czech markets since 2010 and, in addition to the Slovak and Czech branches, Orex Travel also operates on the Polish and Hungarian markets.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4506967  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac