Vodič - skladník

Oresi Slovakia s. r. o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie nakládky tovaru zo skladu,
- kontrola naloženého tovaru podľa dodacích listov,
- zodpovednosť za správne uloženie tovaru vo vozidle, aby sa
predišlo jeho poškodeniu,
- zabezpečovanie vykládky tovaru konečnému spotrebiteľovi,
- starostlivosť o zverené vozidlo
V prípade potreby:
- práca na sklade,
- zúčastňovanie sa inventúr

Ponúkame:
- atraktívnu, kreatívnu, tímovú a motivačnú prácu v prosperujúcej spoločnosti
- firemnú kultúru založenú na otvorenosti a priateľských vzťahoch
- odborné zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie, vrátane firemných benefitov
- príjemné pracovné prostredie

Baví Vás práca vodiča, starostlivosť o zverené vozidlo a rozvoz tovaru?
Spoločnosť Oresi Slovakia s.r.o. príjme na trvalý pracovný pomer
vodiča-skladníka, skupiny B alebo C, s dvojročnou praxou s vozidlami nad 3,5 tony.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- občianska a dopravná bezúhonnosť
- ochota pracovať a učiť sa
- zodpovednosť, lojalita, komunikatívnosť
- precíznosť

Náš tím v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov komplexných kuchynských riešení na Slovensku. Už viac ako 10 rokov svojim zákazníkom robíme radosť z výberu toho najvhodnejšieho riešenia, profesionálnym a zároveň ľudským prístupom od predaja až po montáž zhmotňujeme predstavy našich klientov a pomáhame tak tvoriť srdcia ich domovov na dlhé roky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1905613  Dátum zverejnenia: 21.10.2014