Odborný konzultant - špecialista pre developerské projekty pre štúdio Trenčín

Oresi Slovakia s. r. o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodná činnosť na predajni - komunikácia s komerčnými partnermi
- aktívna akvizičná činnosť
- analýza potrieb nositeľov developerskych projektov
- predaj kuchýň a nábytku - poskytovanie informácií zákazníkom
- vypracovanie 3D grafických návrhov kuchýň a nábytku
- uzatváranie dohôd s partnermi

Ponúkame:
- atraktívnu, kreatívnu, tímovú a motivačnú prácu v prosperujúcej spoločnosti
- firemnú kultúru založenú na otvorenosti a priateľských vzťahoch
- priestor pre Váš profesný rozvoj
- odborné zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie, vrátane firemných benefitov
- príjemné pracovné prostredie

Hľadáme odborného konzultanta - špecialistu pre developerske projekty pre štúdio Trenčín. Odborný konzultant predstavuje pre spoločnosť Oresi Slovakia, s.r.o. kľúčovú úlohu pri komunikácii s developermi a VIP klientmi. Je pre túto kategóriu našim prvým kontaktom pre vytváranie vzťahu a budovanie dôvery.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Požadujeme:
- schopnosť zistiť a pochopiť potreby obchodného partnera
- predpoklady pre efektívnu prezentáciu riešení partnerom
- schopnosť vyjednávať a argumentovať
- nasadenie a motivovanosť
- dynamiku pri uzatváraní obchodných príležitostí
- otvorenú myseľ a ochotu prispôsobiť sa obchodnému systému
- dobrú užívateľskú znalosť práce na PC, pričom znalosť 3D kreslenia je výhodou (nie podmienkou)
- schopnosť počúvať a pýtať sa
- bezchybný písomný a ústny prejav
- schopnosť zaujať a udržať pozornosť partnerov
- samostatnosť, spoľahlivosť, tímová spolupráca

Nepožadujeme prax v odbore, len ochotu učiť sa a nasadenie pri osvojovaní nových zručností.
Obchodné skúsenosti a reprezentatívnosť sú výhodou.
Našich špecialistov pripravujeme v unikátnom rozvojovom programe.

Náš tím v spolupráci s našimi obchodnými partnermi tvorí jedného z najvýznamnejších dodávateľov komplexných kuchynských riešení na Slovensku. Už viac ako 10 rokov svojim zákazníkom robíme radosť z výberu toho najvhodnejšieho riešenia, profesionálnym a zároveň ľudským prístupom od predaja až po montáž zhmotňujeme predstavy našich klientov a pomáhame tak tvoriť srdcia ich domovov na dlhé roky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1896947  Dátum zverejnenia: 13.10.2014