Hľadáme šikovných ľudí do realitnej kancelárie na živnosť, ponúkame prvých 6 mesiacov fix 400,- € / mes. + priemerná mesačná odmena vo výške 1 500,- €

OREA, s. r. o.

Miesto práce
Jánoškova 1545, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu/ kolegyňu do kolektívu Realitnej kancelárie: OREA, s.r.o. na pozíciu realitný maklér. Ponúkame slobodnú a zaujímavú prácu v najväčšej realitnej kancelárii na Orave, s možnosťou nadštandardného príjmu a bezplatného poskytnutia know - how na trhu s nehnuteľnosťami. Táto pozícia je vhodná pre niekoho, kto sa nebojí náročnej práce, je ochotný na sebe tvrdo pracovať. Predpokladom je aj príjemné vystupovanie, komunikácia, precíznosť, samostatnosť a zodpovednosť.

Náplň práce:

Nadväzovanie kontaktov s vlastníkmi nehnuteľností
Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj alebo prenájom
Príprava popisu a fotodokumentácie ponúkaných nehnuteľností
Organizácia a uskutočňovanie ohliadok nehnuteľností
Písomná a elektronická korešpondencia s účastníkmi zmlúv
Poradenstvo a asistencia pre účastníkov zmlúv
Organizačné zabezpečenie uzavretia obchodného prípadu
Komunikácia s bankami, katastrálnymi, mestskými a inými úradmi
Vlastné nápady a sebarealizácia sú plusom

Potrebné je zaslať životopis s fotkou, motivačný list nie je potrebný.

Bezplatné školenie v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami
Kariérny rast
Reklama a marketingová podpora spoločnosti
Podpora nápadov, inovácií a vlastných projektov
Možnosť sebarealizácie
Fixný plat + provízia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Realitná kancelária: OREA, s.r.o. je obchodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami. Hlavnou náplňou našej činnosti je budovanie, neustále zlepšovanie a vzdelávanie profesionálneho tímu obchodníkov s nehnuteľnosťami, len vďaka ktorým Vám môžeme poskytnúť služby najvyššej kvality. Uvedomujeme si, že ľudia sú tí najdôležitejší, preto im v našej spoločnosti venujeme najväčšiu pozornosť.
Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu komplexných služieb týkajúcich sa nehnuteľností, v oblastiach ako sú:
- sprostredkovanie predaja a kúpy nehnuteľností,
- sprostredkovanie prenájmu nehnuteľností,
- uskutočňovanie dobrovoľných dražieb,
- developerské projekty a investičné zámery,
- poradenstvo a konzultačné služby týkajúce sa nehnuteľností,
- právne a daňové služby súvisiace s nehnuteľnosťami.
Našou víziou je vytvorenie známeho, spoľahlivého a osvedčeného partnera v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami, ktorý je pre Vás vždy nablízku a je zárukou poskytnutia tých najlepších služieb. Našim cieľom je pokryť Slovensko tými najlepšími realitnými maklérmi tak, aby sme Vám v prípade potreby kvalitného servisu boli vždy poruke.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2716723  Dátum zverejnenia: 22.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou